Restaurace 2021-06-09T20:26:10+00:00

RESTAURACE

Selský dvůr

K uspokojení všech Vašich přání se stále snažíme udržovat příjemné rodinné prostředí, pohostinnost a kvalitu domácí kuchyně, která nabízí pokrmy z receptářů našich babiček, tradiční receptury i jídla v duchu moderní gastronomie. Z našeho obsáhlého jídelního lístku si určitě každý vybere podle své chuti. Nabídku našeho jídelního lístku si můžete prohlédnout zde: Jídelní lístek

K Vašemu kulinářskému zážitku jistě přispěje široký výběr alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů. Z naší vinotéky Vám – kromě běžných i méně obvyklých značek – nabízíme i malé poklady.

Naše restaurace je rozdělena na „Starou restauraci“ a „Nový sál“. „Stará restaurace“ má kapacitu až 120 míst a je členěna na sál, formanku, bar, lovecký salónek a prosklenou verandu. „Nový sál“ je určen až pro 150 hostů a kromě velkého multifunkčního sálu je jeho součástí i hudební salónek a verandu se vstupem na dětské hřiště a výhledem na volně se pohybující hospodářská zvířata.

Vážení hosté, chtěli bychom vás tímto informovat, že platby přijímáme pouze v hotovosti.

IDEÁLNÍ MÍSTO PRO VAŠI SVATBU

Neváhejte a rezervujte!

Po dlouholetých zkušenostech jsme pro Vás v našem areálu schopni zajistit kompletní svatební den. Naší výhodou jsou zejména dvě samostatné provozní části, díky kterým můžete svoji svatbu prožít pouze s Vašimi blízkými. 

Veškeré dotazy ohledně svateb, včetně volných termínů Vám poskytneme na tel. čísle 603 742 997.

REZERVOVAT

STARÁ RESTAURACE

Jak to uvnitř vypadá?

NOVÝ SÁL

Jak to uvnitř vypadá?